Scroll to top

Milano Design Week 2019 – nové produkty


arnold arnold - 9. 4. 2019 - 0 Komentáře

PJ table

stůl P&J // design Daniele Lago

Charakteristickým znakem nového stolu PJ navrženým Danielem Lagem je organicky tekutá forma, kdy ultratenká deska stolu se zakulacenými rohy kontinuálně přechází do dřevěných nohou v protilehlých rozích stolu. Stabilitu zvyšují středové, téměř neviditelné skleněné podpěry.

stůl U // design Alessandro Corrò, Andrea Leoni

Oblouk je nadčasový architektonický prvek, který si Daniele Lago dovolil převrátit, aby vytvořil podporu pro nový stůl “U”. Podpora je vyrobena z kovu v povrchové úpravě titan nebo cín, ultratenká deska se dodává ve třech velikostech a je k dispozici v dubovém dřevě (Wildwood, Haywood, Agewood) nebo skle (lak, XGlass).

PJ table
MrX table

stůl MrX // design Daniele Lago

Stůl MrX ja dokonalým spojením klíčových ingrediencí Lago. Tenká deska vyrobená z thermo dřeva Wildwood, Haywood nebo Agewood je nesena kovovými nohami ve tvaru X v povrchové úpravě titan nebo cín.

stůl Janeiro // design Bartoli Design

Inspirací pro nový stůl Janeiro navržený studiem Bartoli design je skalní monolit. Tvar betonového bloku, který slouží jako základna stolu se totiž dokonale podobá známému brazilskému vrcholu “Sugarloaf Mountain” v Rio de Janeiro. Zdá se, že deska magicky balancuje na vrcholku, který je pod ní.

janeiroglass
woop

židle Woop // design Archirivolto

Nová židle Woop navržená studiem Cristian Gori je díky vláčným liniím a pohodlnému sedadlu velmi elegantní a super měkká. Rám je dodáván ve dvou povrchových úpravách: titan a cín, zatímco potah sedadla může být vybrán z kůže, umělé kůže, sametu nebo látky.

sedačka Sand // design Daniele Lago

Měkké, zaoblené tvary jako by vyhlazené větrem a mořem – to je nová sedačka Sand. Nepřekonatelný vizuální účinek lehkosti peří a maximální pohodlí. Hra s různými kompozicemi díky různým velikostem základy a volným nebo upevněným opěradlům. Kovové podpory jsou k dispozici v povrchové úpravě titan nebo cín.

sand sofa
steel sofa

sedačka Air steel // design Daniele Lago

Air, oblíbená sedačka s modulární konstrukcí se zcela novými kovovými podpěrami v povrchové úpravě titan nebo cín.

postel Air Steel Free // design Daniele Lago

Nová postel Air Steel Free, která nemusí být připevněna ke stěně, má dvě centrální ocelové podpěry, které opustily obvod postele. Výsledkem je pocit, že se postel vznáší ve vzduchoprázdnu. Nový typ čela postele umožňuje použití různých materiálů včetně XGlass.

steel free bed
flapp

skříň Flapp // design Daniele Lago

Úchytka je tak dokonale integrovaná do skleněných dvířek, že je sotva patrná. Slouží k praktickému účelu a vytváří kontinuitu s povrchem dveří.

Související příspěvky

Komentář