Scroll to top

Nábytek LAGO: kolekce 2023


arnold arnold - 8. 5. 2023 - 0 comments

sedačka Hero // design Mauro Lipparini

Sedací souprava Hero inspirovaná 70. lety se chlubí radikálními geometrickými područkami a opěradly, která obklopují sedáky. Do sebe zapadající, narážející a vyčnívající tvary vytváří sofistikovaný design s měkkými liniemi.

Rafinované čalounění s prošíváním navozuje pocit pohybu po vnitřních plochách. Světlé a tmavé efekty na závěr otřesou designem a vytvoří dynamický vzhled.

Díky své modulární formě lze design sedacích souprav Hero použít k vytvoření bezpočtu kompozic se skutečným charakterem.

sedačka Air Soft Slim // design Daniele Lago

Se štíhlými, ergonomickými opěradly a velkoryse dimenzovanými sedáky zabírá tato pohovka překvapivě málo místa.

křeslo Zeppelin // design Mauro Lipparini

Velkorysé objemy a příjemné tvary charakterizují Zeppelin. Dynamický a ergonomický sedák opět navozuje pocit velkého pohodlí v obývacím prostoru.

stůl Hoa // design Bartoli design

Stůl Hoa, oproštěný od jakýchkoli přísných předem definovaných pravidel, nabízí měkké linie pro své jemně tvarované desky inspirované přírodou. Nohy jsou uspořádány různě podle velikosti, ve snaze hledat harmonické tvary.

stůl Air Soft // design Daniele Lago

Zaoblené rohy desek i podpor přeměňují dřevo a sklo na dekorativní prvek schopný nabídnout vysoce kvalitní řešení se zásadním designem.

židle Nacho // design Archirivolto

Z dialogu mezi pevnou vnější skořepinou a smyslným vnitřním polstrováním se zrodilo malé křeslo ležérního charakteru.

židle Ruffle // design Mauro Lipparini

Ozdobné prošívání s přizpůsobenými detaily definuje elegantní rytmus židle Ruffle. Tato všestranná židle s lehkým designem může zařídit veřejné i soukromé prostory.

židle Zeppelin // design Mauro Lipparini

Estetika a pohodlí se snoubí v měkkém a ergonomickém křesle se zakřivenými a obepínajícími liniemi, které kopírují tvar těla.

zrcadlo Era a konzolový stolek Fine // design Daniele Lago

Organické formy zrcadla Era se objevují prostřednictvím souhry světla, které zdůrazňuje texturovaný rám kolem tohoto zrcadla. Minimalistický design konzolového stolku Fine kombinuje elegantní estetiku s vynikající skleněnou konstrukcí.

zrcadlo Melty // design Daniele Lago

Harmonické formy se překrývají a vytvářejí zrcadlo, které odráží interiéry ve dvou různých tvarech a povrchových úpravách.

zrcadlo Fuze // design Andrea Leoni

Kombinace tvarů a povrchových úprav proměňuje jednoduchou čistotu Fuze v originální architektonickou iluzi.

zrcadlo Kibi a konzolový stolek Deba // design Daniele Lago

Tvarovaná horní část konzolového stolku Deba je oděna do evokujících materiálů. Vybavte vstupní haly a obytné prostory světlým vzhledem pomocí zrcadel s čistými tvary, abyste dotvořili interiér s vytříbeným charakterem.

postel Bed-In // design Mauro Lipparini

Tvarované čelo s vysoce kvalitním prošíváním obepíná jako objetí. Měkké linie Bed-In postele vytváří prostor pro odpočinek a poskytují pocit bezpečí. Navíc je k dispozici i v provedení s integrovaným úložným prostorem pod matrací.

postel Bounty // design Daniele Lago

Bujné polstrování a k němu přizpůsobené akcenty postele Bounty vytvářejí absolutní pohodlí.

stolek Class // design Daniele Lago

Precizní zpracování dřeva s napojením pod úhlem 45° a další vynikající detaily vytvářejí stolek s mimořádnou konstrukcí.

stolek Livre // design Daniele Lago

Šestihranná deska podepřená skleněnými nohami dodává sochařský charakter Livre, stolku s originálním designem, který lze vyrobit v různých materiálech a povrchových úpravách.

noční stolek Hom // design Daniele Lago

Rafinovaná průhlednost kouřového skla obohacuje noční stolek Hom o nové možnosti a vytváří hřejivou atmosféru.

walk-in šatna Air // design Daniele Lago

Z lehkosti systému Air vychází funkční a všestranná otevřená šatní skříň do ložnic nebo vstupních prostor.

SVÍTIDLA

LAGO uvádí na trh svou historicky první kolekci osvětlení, která je výsledkem dialogu mezi kurátory umění a naší, po desetiletí vytvářené, designové vize. Jasné přímé i nepřímé osvětlení způsobuje přepychové povrchové efekty. LAGO svítidla zdůrazňují žilkování mramoru a nepravidelné tvary kouřového skla jsou inspirovány přírodními formami drahokamů. Jsou k dispozici v široké škále povrchových úprav od XGlass po barevné sklo. Svítidla této kolekce se mohou stát výrazným protagonistou interiérů v navazujícím materiálovém a barevném provedení s nábytkem LAGO.

světlo WAII // design Andrea Leoni

Šikmé skleněné prvky levitující kolem centrálního těla poskytují funkční, atmosférické osvětlení.

světlo Glee // design Daniele Lago

Symbióza esence elegance a moderní technologie. Glee je přímým zdrojem světla, které zvýrazňuje žilkování mramoru XGlass.

světlo Glee // design Daniele Lago

Symbióza esence elegance a moderní technologie. Glee je přímým zdrojem světla, které zvýrazňuje žilkování mramoru XGlass.

LAGO – novinky 2023 (katalog)

ke stažení – zde

Související

Poslat komentář