Scroll to top

Reference: LEXÈ Brooklyn


arnold arnold - 10. 4. 2023 - 0 comments

LEXÈ Brooklyn

Interiéry LAGO ve špičkovém kvalitativním standardu v Crown Heights, realitním projektu nejnovější generace zaměřeného na udržitelnou budoucnost.

Když se vydáte do srdce Brooklynu, poblíž Prospect Parku a muzea najdete Lexè, udržitelný dům nejnovější generace v pasivním standardu. Návrh budovy je podřízen snaze o dosažení maximální úspory energie, omezení hluku a současně celkovému zvýšení kvality života.

Budova je postavena inovativním způsobem s využitím moderních stavebních materiálů a je vybavena špičkovými technologiemi. LAGO uspělo v náročném výběrovém řízení  na dodavatele kuchyní a koupelen.  Porota kladla velký důraz na dodržení náročných požadavků budoucích obyvatel domu.

Čtvrť Crown Heghts, kde se Lexè nachází, tvoří jedinečné prostředí, které se kromě moderních budov může pochlubit  také krásnou krajinou a jedinečnými kulturními památkami. LAGO pro interiéry bytů vytvořilo řešení „na míru“, které splyne s okolím a souzní s principy stavby. Rozhodující roli hrála skutečnost, že LAGO ve svém výrobním procesu vždy používá materiály s nulovým dopadem na udržitelnost životního prostřední a současně dosahuje vynikajících standardů kvality.

Výběr materiálů a povrchových úprav LAGO pro kuchyně, potvrzuje zvláštní pozornost věnovanou šetrnosti k životnímu prostředí. Majestátní dřevo dubu Wildwood pochází z nucené, ekologicky certifikované těžby ve francouzských lesích. Je zpracováno tak, aby povrch s hlubokými kresbami připomínal neměnný přírodní řád, zatímco inovativní technologie XGlass replikují množství přírodních vzorů aniž by byl spotřebován jediný přírodní zdroj (například mramor).

Keramické umyvadlo Kera je perfektní v integraci se skříňkami 36e8, které se svojí typicky dokonalou funkčností a nekonečnou kreativitou organizují prostor tak, aby vyhověl všem praktickým potřebám.

Ukázkový byt je kompletně zařízen LAGO. Zde jsou představena inovativní řešení pro obývací pokoj a ložnici. DNA designu LAGO tvoří lehkost, která je zde všudy přítomná: levitující pohovky a konferenční stolky v obývacím pokoji a postele v ložnici vytvářejí teplo a optimistickou atmosféru skutečného domova.

Ukázkový byt pomáhá potencionálním zákazníkům představit si řešení, které bude nejlépe odpovídat jejich osobním potřebám.

S projektem Lexè posilujeme své zkušenosti s realizací smluvních projektů. Komplexní služba LAGO provází developera na každém kroku, od návrhu přes komunikaci s veřejností až po dokončení.

 

LAGO showhouse Praha

Ledkovská 8, 193 00, Praha 20

info@lago.cz / +420 777 911 337

 

Související

Poslat komentář