Scroll to top

LAGO kolekce 2021/2022


arnold arnold - 29. 9. 2021 - 0 comments

Objevte nový katalog

S nábytkem LAGO je to jako v zakázkovém krejčovství. Takřka bez omezení vybíráte materiál, tvar, barvu i velikost. Díky tomu je možné využít jakýchkoliv výchozích podmínek k překonání představ, které při zařizování interiéru máte.

LAGO – Elements vol. 3

Katalog, kde najdete novou kolekci 2021/2022 – ke stažení zde.

komoda n.o.w.

Vertikální prosklený panel vytváří dojem pohybu, zároveň mění současný stav věcí a odklání se od tradičního vnímání úložných prostor. Tento produkt je postaven na zabudovaném patentu pro otevírání, aby obstál ve zkoušce času.

Libovolné provedení pro každý pruh Vám umožní vytvořit nekonečnou chromatickou variaci – přesný význam N.O.W. znamená: “Not Only White”. Skleněné dveře s bronzovým efektem a doplněné osvětlením dodávají vystaveným věcem hřejivou záři i pocit důležitosti a vzájemně vytvářejí hravou estetiku, ve které skleněné detaily s úložným prostorem komunikují. Komody, knihovny a úložné prostory pro každou místnost v domě: vyberte si šířku s možností volby rozměrů po 20ti centimetrech a výškou (ze tří možností) tak, aby mohly splnit všechna vaše přání.

komoda 36e8 glass

Jeden z nejvíce symbolických produktů LAGO byl vyvinut tak, aby zahrnul výraznou alternaci mezi výkladním úložným prostorem z kouřového skla a impozantním, plně uzavřeným úložným prostorem. Nyní přidáním nekonečných kompozičních možností a rafinované moderní formy reinterpretuje revoluční modulární konstrukci 36e8. Nové skleněné nebo kovové podpory zdůrazňují čisté linie, a tak vytvářejí kolekci komod, která sluší každému stylu interiéru.

komoda 36e8 consolle

Stojící na pevném kaleném skle, které plní funkce podpory či upevnitelné ke stěně, 36e8 consolle jsou zakončeny úložnými prostory s úhlednou konstrukcí a hliníkovým spojem na 45°. Všestranné řešení pro jakýkoliv interiér i sofistikovaný design, který je zároveň plně funkční.

stůl wadi

Čistý řez rozděluje elipsovitou základnu na dvě části, čímž vytváří pozoruhodný dynamický design. Základna kontrastuje se světlou štíhlou deskou stolu, jenž je dostupná ve třech tvarech a různých materiálech: od Wildwood až po XGlass a povrchových úprav lakovaného skla. Stůl Wadi nabízí podmanivou konstrukční nekompromistnost s moderním architektonickým rukopisem.

stůl meet

Dvě sousoší, symetrické elementy natahující se jeden k druhému, se dotýkají v jediném bodě, tím vytvářejí magickou náladu vyrovnanosti, ve které se všechny části spojí, aby se vzájemně podepřely. Výrazný geometrický tvar tohoto produktu si v rovnováze pohrává se vzdušným vrcholem stolu a jeho pevnou základnou. Deska stolu může být obdélníková, oválná či tvarovaná. K dispozici je široká paleta materiálů: od originálních barev LAGO až po ručně opracovný Wildwood či textury XGlass. Základna stolu je ve speciálních lakovaných provedeních: Peltro, Titanio nebo Nero.

stůl air wildwood

Podpory stolu z kouřového kaleného skla zachovávají stejně unikátní a inovativní design. Tento ikonický kousek dodá jakékoliv místnosti eleganci a útulnost. Historie stoletého, vyzrálého dřeva Wildwood se snoubí s moderním prvkem skla a vytváří tak dialog nadčasové krásy.

obývákové sestavy 36e8 glass

Obývakové sestavy 36e8 Glass kombinují úložnou i výstavní funkci. Tato řada nábytku vám nabízí nové možnosti sestavování vlastní kompozice a vdechne vašemu prostoru auru inovace.

police dub

Police s masivním skleněným profilem v provedení XGlass nebo originálních barvách LAGO nabízí nekonečně mnoho možností.

police Cartesio

Tato police je odsazená ze 3 stran a má výrazné řemeslné zpracování. Díky těmto atributům vytváří dojem zcela levitujícího prvku v prostoru.

police Glasserie

Rafinované skleněné police tvoří harmonický dialog s elegantním motivem XGlass bez jakéhokoliv narušení kontinuity textury.

sedačka Air soft & Steel soft

Měkké, plné tvary se sofistikovanou modulární konstrukcí sedačky Air soft činí z tohoto produktu velice inovativní kousek.

Vyrobeno z extrémně elastických a dlouhotrvajících materiálů s vrstvou certifikované husí výplně. Díky těmto atributům se stává nadmíru pohodlným produktem. Technologie výroby hliníkového rámu a patentované spojovací mechanismy pro sedací i opěrnou část vám nabízí nekonečné variace pohovky v jednoduchých krocích. Tento mechanismus vám umožňuje si libovolně a jednoduše sestavit vlastní kompozici. Nohy sedačky jsou k dispozici v extra čirém kaleném skle nebo v kovovém provedení, které dodává inovativní punc každému prostoru, který je sedačce Air soft domovem.

konferenční stolek Blendie

Koncept s efektem materiálově odlišného povrchu, který se hravě prolíná jeden do druhého. Decentní linie vytváří jemnost a variace geometrických tvarů vnášejí harmonii do vašeho prostoru.

konferenční stolek lean

Konferenční stolek usazený na skleněné noze je unikátní svým řemeslným provedením. Zpracování stolu je dovedeno k dokonalosti použitím stoletého dřeva Wildwood se zaobleným detailem.

konferenční stolek Pleasure

Jemné, nepravidelné formy vyzdvihují nezaměnitelný design konferenčního stolku na skleněných nohách. Inspirovaný organickými tvary nacházejícími se v přírodě jako je kámen, nerosty nebo polodrahokamy. Deska stolku může je k dispozici ve všech variantách XGlass a v matném nebo lesklém lakovaném skle. Tento výběr vám umožňuje kombinovat konferenční stolky mezi sebou.

konferenční stolek Upglass

Rozměrná deska stolu představuje explozi textur díky technologii XGlass, zatímco dvě skleněné nohy jemně dokreslují charakter obývací místnosti. Skleněná plocha se spojem na 45° demonstruje řemeslnou zručnost, zároveň kvalitní zpracování a výjimečnou kvalitu tohoto kousku s decentním designem.

konferenční stolek Layers

Dvě symetrické desky stolku s plným tvarem definují architekturu tohoto funkčního a elegantního produktu se dvěma patry. Průhledná vrchní deska a texturovaná základna XGlass  spolu dohromady vytvářejí impozantní kontrast. Vizuální vjemy ožívají s podmanivými odlesky odrazů.

kolekce koberců

Koberec vyrobený s pokrokovou technologií a pečlivě vybranými materiály přivádí k životu bohatou kolekci včetně barevných bloků a základních vzorů s dlouhým i krátkým vlasem.

Tato řada technických a hypoalergenních produktů, které jsou obzvláště odolné díky jejich nehořlavým vlastnostem a pečlivé výrobě. Tyto vlastnosti vám umožňují využití v každém obytném prostoru s jedinečně navrženým nábytkem.

home office

Všestranný design vám poskytuje svobodu a vynalézavost v proměně a členění vašich prostor, stimuluje kreativitu a koncentraci. Lehké, levitující produkty jsou kombinovány ve flexibilním i konfigurovatelném uspořádání. Díky těmto atributům vyřešíte veškerou vaši práci z domova. Zařiďte si nádhernou a funkční pracovnu, profesionální kancelář, zasedací místnost nebo dechberoucí recepci.

postel Fluttua Replis

Ikonická postel Fluttua je součástí okouzlujícího nového světa a nyní se smyslným čelem tvořeným přirozenými záhyby látky, které dodávají jemný a čistý vzhled. Dokonale vytvořený efekt světla a stínu umožňuje vidět tyto materiály v jiném kontextu. Tato postel se pyšní unikátním designem díky plovoucí struktuře a jejímu atmosférickému vzezření, které je doplňěno o praktické osvětlení.

postel Air Replis

Speciálně nabírané čelo postele vytváří unikátní vizuální a hmatový zážitek pro váš odpočinek a relaxaci. Jemné zvlnění je zdůrazněno sofistykovaným světlem, které vytváří delikátní atmosféru. Postel stojí na pevné základně z kaleného skla, může být připevněna ke zdi nebo volně stojící v prostoru tak, aby vyhověla všem vašim požadavkům.

prádelník 36e8 glass

Tento prádelník může být připevněn na stěnu, volně stát v prostoru a nebo měnit svoje umístění dle vašich požadavků. Elegantní povrch může být vyhotoven v široké škále originálních barev LAGO a dokonale se hodí ke skříním N.O.W. a levitujícím postelím Air.

noční stolek upglass

Noční stolky nabízejí úložné prostory, které mohou být vyrobeny ve všech motivech XGlass. Obejdou se bez jakékoliv nutnosti připevnění ke zdi, nabízejí tak možnost je lehce přemístit a přizpůsobit vaší ložnici.

noční stolek 36e8

Spolu s lehkými a ladnými liniemi tento kousek zahrnuje filigránský detail spojení korpusů s hliníkovým profilem na 45°, který vdechuje ložnici nadčasovou krásu a funkčnost.

LAGO – katalog Elements vol. 3 (2021/2022)

Katalog solitérních produktů pro obývací prostory, jídelny a ložnice.

Související

Poslat komentář