Scroll to top

Walk-in šatny LAGO: váš osobní boutique


arnold arnold - 4. 1. 2024 - 0 comments

WALK-IN ŠATNY LAGO: VÁŠ OSOBNÍ BOUTIQUE

V současnosti se u novostaveb setkáváme s trendem honosných prostorných ložnic se soukromou koupelnou a šatnou. Naši klienti už nepovažují prostor ložnice jen za místo na přespání, ale berou ho jako svou vlastní privátní wellness zónu. Očekávají místo, kterým by se nechávali rozmazlovat. Které jim poskytne ničím nerušený klid a útočiště před okolím. Požadují velkorysé šatníky s dostatkem prostoru pro boty, oblečení, kabelky i doplňky, aby se ve vlastní šatně cítili jako v luxusním butiku. Nejlepšího efektu v tomto směru dosahují právě walk-in šatny – tedy otevřené úložné prostory, které svým podmanivým vzhledem oživí každý interiér.

Hledání lehkosti

Způsobů, jakým dosáhnout kýženého vzhledu, je napříč kolekcemi nábytku LAGO hned několik.
Ale tou nejznámější řadou, kterou snad nemusíme ani podrobněji představovat, jsou rozhodně walk-in šatny Air. Ikonická řada založená na kontrastu skleněných konstrukcí a polic zdánlivě levitujících v prostoru. Přizpůsobí se jakémukoliv prostoru i náročným požadavkům investora.

Odvážná řešení

Novinkou roku 2023 je volně stojící solitérní walk-in šatna, které se bude skvěle hodit i na příležitostné odkládání oblečení do vstupních chodeb. V nabídce je jak v extra-čirém, tak tónovaném skle pro příznivce tlumenějších interiérů.

Elegantní a volně stojící

Může se také stát dominantním prvkem uprostřed místnosti, sloužící jako předělová stěna oddělující jednotlivé zóny, aniž by prostor ochudila o přirozené světlo a vzdušnost.

Všestranné prostory

K dispozici jsou různé povrchové úpravy – od lakovaných polic, přes přírodní dřevo Wildwood, až po skleněné výsuvy a materiál XGlass v různých dekorech.

Kontinuální objemy

Walk-in šatny Vista se od Air liší na první pohled svou nepřehlédnutelnou atraktivní konstrukcí. Více než kterákoliv jiná kolekce připomíná právě styl boutique. Černý podpěrný systém je možné kotvit ke stropu i do stěny a lze ho výškově nastavovat dle potřeby. Skvěle vypadá v kombinaci se skleněnými policemi a pokud zvolíte na stěnu za ní například zrcadlový obklad, celý prostor nejen opticky zvětšíte, ale zdůrazníte tím i jedinečnost této moderní nadčasové šatny.

Individuální přizpůsobení

Na přání si můžete nechat výsuvy vybavit i luxusními organizéry. Jsou mistrovsky zpracované, z umělé kůže a hned v několika rozměrech a tvarech pro maximální užitek. Každý pásek, šperk i hodinky budou mít své místo a po otevření bude výsuv vždy vypadat perfektně organizovaně a na úrovni.

Lehce a jednoduše

Pokud patříte ke konzervativnějším klientům, walk-in šatnu můžete také jednoduše vytvořit za pomocí základních korpusů skříní. Přizpůsobit si můžete materiál polic, výsuvů i zadních panelů, které mohou společně s výsuvy tvořit jeden monolit. Skříň můžete doplnit i o různé doplňky jako kalhotovník, či sklopné tyče anebo nábytek zvýraznit pomocí integrovaného LED podsvícení.

Komfort na prvním místě

A pokud máte dostatek prostoru, doplňte šatnu i o otoman s kobercem z kolekce LAGO, který umístíte doprostřed místnosti. Získáte tím příjemný útulný design jako vystřižený z hollywoodských filmů a navíc otoman poslouží jako praktický prostor na odkládání oděvů nebo pohodlné sezení při obouvání. Nechte se hýčkat svou vlastní šatnou díky nábytku LAGO.

Design pro každého

A na závěr přidáváme jeden designový tip. Úložné jednotky můžete také zavěsit na stěnu. Získáte další zajímavý prvek a odlehčíte celkový dojem šatny. S nepřímým podsvícením docílíte až intimní atmosféry pro ten nejlepší požitek z daného okamžiku.

připravila: Lucie Špačková

Související

Poslat komentář