Scroll to top

Snové LAGO postele


arnold arnold - 14. 12. 2023 - 0 comments

SNOVÉ LAGO POSTELE

Jedna postel, stovky podob. I tak by se daly jednoduše charakterizovat postele LAGO. Napříč jednotlivými řadami jsou k dispozici různé šířky i výšky čel, nástěnné, volně stojící, subtilní, masivní, s integrovanými nočními i samostatnými odkládacími stolky, policemi, s podsvícením i bez. K dispozici je také king size verze roštů pro klienty, kteří si potrpí na přepychové prostorné lůžko. Nechte se pohltit komfortem a špičkovým zpracováním našich originálních postelí LAGO.

Maximální pohodlí

Samozřejmě platí, že základem zdravého spánku a tím i zdraví vás samotných, je kvalitní matrace. Ale proč v tomto duchu nepokračovat ještě o něco dál a nedopřát si metaforické pohlazení na duši byť jen z pohledu na vaší ložnici? Vždyť je to právě náš domov, který do velké míry ovlivňuje naše psychické rozpoložení a náladu. Pokud budete mít z vašeho prostředí domova skvělý pocit, budete i ve svém životě celkově šťastnější a lépe naladěni. Obklopujte se tedy věcmi, které máte rádi a líbí se vám a začněte rovnou u místa, kde trávíte i více než 8 hodin denně.

Kouzelná levitace

Patentovaná postel Fluttua je naší nejznámější ikonickou postelí. Jedna středová noha je prakticky nepostřehnutelná a tudíž vytváří úchvatný „levitující“ efekt postele. HPL rošt nese masivní kovová konstrukce a variabilní čelo je pevně uchyceno do stěny. Postel je možné bez problémů kotvit i do sádrokartonové příčky, a tak si své místo najde opravdu kdekoliv. Jedná se zároveň o rozměrově nejúspornější postel na trhu díky bezrámovému provedení. Proto se vejde i do malých ložnic a pokojů, kde je třeba šetřit místem a rozšířit průchod kolem postele. Vybírat můžete z nespočtu variací čel v různých materiálech – čalouněných, skleněných a dřevěných.

Přizpůsobitelná čela postele s možností příslušenství

Čelo se dá také různě materiálově kombinovat. Zajímavým prvkem může být v tomto případě podsvícení čela po boku, které dá vyniknout textuře čela a zvýrazní detaily nočních stolků.

Mimořádně lehký vzhled

Kromě postele Fluttua se levitujícím efektem pyšní i postel Air, která stojí na skleněných nohách. Doplňuje ji opět čalouněné či dřevěné čelo Wildwood ze stoletého, ručně opracovaného dubu. Postel je ve variantě bez podsvícení volně stojící a není třeba žádné montáže do stěny. V tomto případě ale doporučujeme zakoupit k posteli i koberec, abyste měli nejen měkkou hřejivou vrstvu pod nohami při vstávání, ale také abyste zabránili případnému posunu postele po tvrdé hladké podlaze.

Šikovná řešení

Jedna z dalších možností postele Air nabízí také čelo složené ze tří panelů, jejichž čalounění si můžete zvolit dle vašeho přání a nabízí praktický odkládací prostor na knihu, mobilní telefon i další drobnosti.

Skutečný pocit pohodlí

Také postel Bounty nadchne svým kontrastem lehkosti oproti mohutnému čelu. Bounty působí na velkorysým, objemným a neuvěřitelně měkkým dojmem. Čelo v sobě skrývá neviditelnou centrální konstrukci, díky čemuž je pohledové ze všech stran a dá se tedy umístit i doprostřed ložnice.

Funkční tvary

Kromě zdánlivě levitujících postelí jsou součástí nabídky LAGO i, řekněme, více „typické“ designy. Postel Steel stojí na elegantní kovové podnoži v materiálu Titanio Steel+ nebo Peltro Steel+, zatímco ostatní její parametry jsou obdobné s postelí Air z hlediska variability a možností výběru čel.

Postel vybízející ke kreativitě

Postele jsou dodání i v odvážné verzi Replis, u které je čalounění čela zvrásněné. Hra světla a stínů vrhá na použitou látku další zajímavý pohled a rozbíjí jistou uhlazenost interiéru. Je sofistikované, mimořádné a přitom odvážné.

Praktičnost na prvním místě

Novinkou je postel Bed-In s originálním čelem, které vás svým tvarem bude příjemně objímat. Je jedinou postelí, která zároveň nabízí i velkorysý úložný prostor pro povlečení a lůžkoviny nebo skvěle poslouží i jako tajná skrýš na vánoční dárky pro vaše ratolesti.

připravila: Lucie Špačková

Související

Poslat komentář