Scroll to top

Služby = produkty


arnold arnold - 21. 11. 2023 - 0 comments

SLUŽBY = PRODUKTY

Být luxusní značkou neznamená pouze nabízet exkluzivní produkty, ale je to také o servisu, který se k nim pojí. O čemž se v životě přesvědčil snad každý z nás. Může existovat prvotřídní produkt, ale bez vstřícného jednání a profesionálního přístupu, je jeho hodnota takřka nulová. Proto si u nás klademe za povinnost nabízet nejen výjimečný nábytek, ale také stejně kvalitní služby klientům, aby výsledná realizace dopadla co nejlépe.

Zákazník na prvním místě

K objednávkám se snažíme přistupovat s co největší mírou individuality. Klientům vycházíme vstříc nejen v otázce poradenství, ale také dodání a odborných montáží. Ať už přijde klient sám nebo se svým architektem, náš tým se stará o hladký průběh celé spolupráce, od jejího počátku, až po finální předání hotového díla.

Školení technici

Jedná-li se o jeden jídelní stůl nebo vybavení do celého domu, vždy nabízíme kompletní službu dodání a montáže pod dozorem zkušených techniků, kteří mají s montážemi nábytku LAGO dlouholeté zkušenosti. Můžete si tak být jisti, že výsledek bude vždy stoprocentní.

Odpovědný přístup

Ale přeci jen se vždy může něco pokazit. I v tomto směru neváháme udělat maximum a pokud si to situace žádá, rádi nabídneme i pozáruční servis. Nedostatky řešíme ihned, bez zbytečných odkladů a k maximální spokojenosti klienta. Výsledkem jsou desítky klientů nejen v Česku, ale také ze zahraničí, kteří se za námi i po čase rádi vrací a naše práce tak může začít nanovo.

připravila: Lucie Špačková

Související

Poslat komentář