Scroll to top

Lehké jako pírko


arnold arnold - 22. 11. 2023 - 0 comments

LEHKÉ JAKO PÍRKO

Paradoxem je, že čím vzdušněji nábytek působí, tím těžší a robustnější ve skutečnosti musí být. Za lehkým minimalistickým vzhledem se skrývají masivní konstrukce, které musí vydržet často i několikasetkilové zatížení. Představujeme Vám „levitující“ nábytek jako ikonu značky LAGO.

Výrazné kontrasty

Zřejmě nejznámějším produktem je kolekce Air, v čele s jídelním stolem. Do naší nabídky patří už od roku 2006 a ačkoliv se v poslední době představily i jeho další a nové re-designy, nejoblíbenější verzí zůstává i přesto ta původní. Masivní, osm centimetrů vysoká deska, nejčastěji v provedení stoletého dubu Wildwood, levitující na skleněných nohách. Nestárnoucí klasika z dílny LAGO, kterou lze zopakovat i na konferenčních a odkládacích stolcích.

V bezpečných rukou s tvrzeným sklem

Skleněné podnože mohou nicméně procházet celým interiérem. Příkladem je i kuchyně Air. Jakkoliv křehce může působit, kuchyň podpírá extrémně odolná kovová konstrukce a kalené sklo nejvyšší kvality.

Jedinečný pocit pohodlí

Pokud jste si do dnešního dne nedokázali představit, že byste se mohli na sklo posadit, opak je pravdou. Naše sedací soupravy Air jsou ukázkou, že se sklem je možné opravdu cokoliv.

Sugestivní efekt

A zóna spánku není výjimkou. Postel Air bude výjimečným doplňkem Vaší ložnice.

Čirá průhlednost

Skleněné konstrukce prochází také napříč kolekcí komod Air. Na výběr jsou stovky možných konfigurací, které je možné nekonečně upravovat jak materiálově, tak rozměrově.

Pro ty nejlehčí sny

Pokud bychom se ale měli bavit o levitujícím efektu se vším všudy, postel Fluttua je rozhodně tím nejefektivnějším a nejoriginálnějším nábytkem, který nikde jinde nenajdete.

připravila: Lucie Špačková

Související

Poslat komentář