Scroll to top

3.. 2.. 1.. N.O.W.


arnold arnold - 14. 12. 2023 - 0 comments

3.. 2.. 1.. N.O.W.

Jeden design pro skříně, kuchyně, TV skříňky i komody. To je inovativní kolekce N.O.W. Patentovaný způsob otevírání, nekonečné materiálové kombinace i flexibilní rozměrové možnosti dělají ze skříní N.O.W. to nejlepší řešení pro úložné prostory, které nepřestanete nikdy obdivovat. O tom, jak nadčasový a stylový doplněk v interiéru tato kolekce představuje, svědčí i fakt, že její design pochází už z roku 2007 a i přesto je její princip a design v současnosti stále stejný a dokonalý jako na začátku. Pro firmu LAGO se stala tato kolekce jakousi ikonou, kterou nikde jinde nenajdete.

Neobyčejný nepravidelný rytmus

Kolekce N.O.W. vznikla z jednoho jediného důvodu – rozbít stereotypy a oživit interiér barvami. Zkratka „Not Only White“ přesně vystihuje myšlenku hry barev, která dokáže z každého interiéru vytvořit pozitivně laděné místo, které ve Vás v okamžiku probudí vlnu kreativity.

Kreativní jako jste vy

Princip úložných prostor N.O.W. spočívá v rozdělení pohledových ploch na symetrické nebo asymetrické pruhy, přičemž každý jednotlivý pruh může být dle libosti v jiném materiálu či barvě. Tím získá nábytek kus charakteru svého majitele a stane se nápaditým prvkem každého prostoru.

Inovativní patentované otevírání

Překvapivé bezúchytkové otevírání nabízí nový zážitek pro každého uživatele. Pomocí pružinových pantů stačí zatlačit na část dveří od sebe, čímž se získá prostor pro otevření sousední části dveří k sobě. Jednoduché, efektní a praktické. Kromě toho ale nabízí kolekce N.O.W. i další promyšlené designy otevírání za pomocí stylových úchytových lišt, které opět utváří zcela nový vzhled skříně.

Luxusní povrchové úpravy s využitím revoluční technologie

N.O.W. může být ale také minimalistickým doplňkem interiéru, zachovávající si monolitický vzhled. Na výběr jsou nejen barevná skla, ale i dekory mramorů či ručně broušených skel s metalickým efektem. Boční panely jdou dle libosti nakonfigurovat ve stejném designu jako čela skříně.

Nekonečně přizpůsobitelná

Pokud dáváte přednost konzervativnějším interiérům, můžete zajímavých efektů dosáhnout i za pomocí kombinace jedné barvy skla v lesku a matu.

Maskované otevírání

Skříně N.O.W. lze navrhnout nejen s otevíracími dveřmi, ale také ve variantě s posuvnými. Ani v tomto případě u nás nenajdete žádné viditelné úchyty a ani pojezdové mechanismy, jako tomu u posuvných systémů běžných výrobců bývá. Skříně si zachovává svůj hladký, ničím nerušený design.

Jako ten nejcennější šperk

Skříně N.O.W.  je možné zhotovit i v závěsném provedení. Jejich vzhled může vyniknout i díky LED podsvícení a navodí v místnosti příjemnou atmosféru. Do předsíně se může hodit využití skříně zároveň i jako zrcadla, a to ve variantě klasického stříbrného anebo tónovaného zrcadla v bronzovém či šedém provedení pro vytvoření luxusního tlumeného dojmu.

V rovnováze mezi elegancí a praktičností

N.O.W. je komplexní kolekcí. Proto si její design můžete vychutnat i jako součást obývacích stěn. Komody nabízí rozsáhlé množství kompozic včetně možnosti zavěšení, bezsoklového provedení či kovových podnoží. Využít se dají i jako vitríny s elegantním vnitřním podsvícením a skleněnými policemi pro ještě přepychovější pocit.

Zážitek z každého vaření

Zaměření úložných jednotek N.O.W. ale nekončí jen u ložnic a obývacích pokojů. S jejich pomocí se i kuchyň stane uměleckou galerií, kde budete rádi trávit svůj čas. Kuchyňské skříně N.O.W. nabízí široké spektrum vnitřního uspořádání, zabudování spotřebičů a to vše zabalené do luxusní a distingované formy. Kolekce N.O.W. je dechberoucím crème de la crème světa LAGO.

připravila: Lucie Špačková

Související

Poslat komentář