Scroll to top

LAGO a designové trendy roku 2024


arnold arnold - 14. 12. 2023 - 0 comments

LAGO A DESIGNOVÉ TRENDY ROKU 2024

Rok co rok se svět interiérového designu otřásá pod náporem novinek a zbrusu nových nápadů, jak okořenit zažité interiéry. Mohou to být nové chic barvy, textury, materiály či tvary. Jedno můžeme říct s naprostou jistotou – LAGO bylo, je a bude „in“. Díky nadčasovým kolekcím neuděláte nikdy krok vedle. Rok 2024 přináší inspiraci přírodou, zajímavé struktury i neotřelé formy.

Vedou světlé barvy

Jelikož je stále ústředním tématem interiérů udržitelnost a přírodní materiály, nepochybně tento trend bude následnost i v následujících letech. Minulý rok byl značně ovlivněn Japandi stylem, který pozvolna přechází i do tohoto roku v kontextu barevných kombinací a výběru materiálů. Takže i tentokrát je vhodné zařadit do interiéru teplé světlé barvy. Nebojte se obývací pokoj rozjasnit například béžovými tóny. Khaki, krémová, taupe či slonovinová. S nimi bude Váš domov vřelý a útulný. Oproti tomu kontrastní barvou roku se stává modrá, která bude v kombinaci s béžovou krásně polarizovat a interiér doplní o dávku pánské elegance. Vybírejte z originálních LAGO barev, vytvořenými na míru našim produktům.

Jaký je příběh vašeho nábytku?

Takřka nezbytností se stávají také zákulisní příběhy, které se za výrobky ukrývají. Hodnota interiéru se zvýší, pokud budeme klást důraz na řemeslo a mistrovskou ruční práci. Organický, rustikální, „nedokonalý“ vzhled je tím, co interiéru dodá osobitý charakter. Naše stoleté, ručně opracovávané dřevo Wildwood je samotným zdrojem této filozofie v té nejsurovější podobě.

Nepravidelnost je „in“

Trendem pro rok 2024 je odlehčení interiéru od ostrých pravidelných forem. Experimentovat můžete s organickými tvary konferenčních stolků či měkkými liniemi sedacích souprav. Doplnit je můžete o dřevo nebo vkusné barvy s nádechem přírody.

Vsadit na nečekané

Zpestření interiéru zajistí kombinace zajímavých struktur a texturovaných materiálů. Nebojte se spojit mramory či jiné luxusní dekory kamenů společně s drážkovanými obklady stěn nebo čely nábytku. A pokud nejste fanoušky lamelových panelů, je tu pro Vás kolekce skříní N.O.W., která zachová v interiéru moderní členění, aby i přesto zůstal nábytek dokonale čistý a minimalistický.

připravila: Lucie Špačková

Související

Poslat komentář