Scroll to top

Ve světle nové generace


arnold arnold - 14. 12. 2023 - 0 comments

VE SVĚTLE NOVÉ GENERACE

Děti rostou, dospívají a jejich pokoje musí na tuto skutečnost reagovat a měnit se za pochodu v reakci na potřeby dané generace. Zatímco jedni preferují zóny na hraní a odpočinek, druzí potřebují dostatek prostoru na práci a studium. LAGO myslí na přání všech a přináší tak ikonický LAGO design i do dětských a studentských pokojů.

Tři v jednom

Dětské pokoje by měly být hravé, útulné a praktické. Jsou místem, kde se fantazii meze nekladou a čím více zajímavých podnětů se v nich nachází, tím lépe rozvíjí dětskou kreativitu. Výrazné veselé barvy jsou tím nejlepším základem. A ideálním místem k odpočinku, které díky svému patchwork čalounění hraje všemi barvami, může být třeba křeslo Huggy. Dá se rozložit a využít jako matrace pro příležitostné přespání, zatímco z kovové základny, která je na výběr ve 32 barvách, vznikne konferenční stolek a ze sedáku pohodlný pouff.

Účelné a pohodlné křeslo

A pro minimalisty je tu rozkládací křeslo Chama, které se dá též využít jako praktické spaní pro návštěvy. Krásným detailem křesla může být kontrastní lem matrace. K dispozici je ve variantě jednolůžka a nebo jako plnohodnotná pohovka ve variantě dvoulůžka.

Pruhovaná radost

Bez úložných prostor se v dětských pokojích nelze obejít. Skříně N.O.W. poskytnou dostatek místa na oblečení a doplňky a díky své variabilitě se přizpůsobí každému prostoru jak po stránce rozměrů, tak povrchových úprav.

V rytmu linií

Kromě toho je ale také potřeba spousta místa na knihy či hračky. Policové systémy LagoLinea nemají limity a můžete z nich poskládat prakticky cokoliv. Mohou kopírovat originální malbu stěn nebo vytvořit zajímavé zóny napříč místností. K systému se dají komponovat i další prvky, které mohou posloužit jako pracovní místo nebo postel, včetně možností praktického podsvícení.

Jistota s tvrzeným sklem

Nábytek na skleněných podnožích se propisuje i do studentských pokojů. Kalené sklo je extrémně odolné, maximálně bezpečné a navíc prostor pokoje vizuálně odlehčí.

Zpátky do minulosti

Asi všichni si pamatujeme ten skvělý pocit, když jsme se mohli na dětském hřišti houpat na houpačce a užívat si bezstarostného života. LAGO přináší tento pocit svobody i do interiéru. Houpačka Softswing je ztělesněním hry, která přináší dětem radost, dospívajícím zen a dospělé vrací ve vzpomínkách zpět do jejich mládí. Překvapivě měkké a pohodlné posezení v mnoha různých barvách bude bezpochyby nejoblíbenější zónou každého pokoje. Skvěle ji bude doplňovat lavice Softbench ze stejné designové kolekce.

připravila: Lucie Špačková

Související

Poslat komentář