Scroll to top

Interiér s nádechem jara


arnold arnold - 14. 12. 2023 - 0 comments

INTERIÉR S NÁDECHEM JARA

Když se řekne jaro, vybaví se nám svěžest, krása, nový začátek. Je to jedno z nejpozitivnějších a nejpůvabnějších období roku, kterým se dá důmyslně inspirovat i v oblasti interiérového designu. Přenesením jarní nálady do interiéru svůj domov zvelebíte a dodáte mu ten konejšivý hřejivý pocit, díky kterému se budete každý den po práci těšit domů jako do svého bezpečného útočiště.

Rozzářený interiér

Vaše bydlení se dá vylepšit mnoha způsoby, ale abyste se v něm cítili opravdu dobře, je základním parametrem dostatek přirozeného světla. Nic nezvedne náladu tak jako slunce zářící do vašich domovů. Zkraje jara je počasí venku stále chladné, ale při pohledu ven z okna, zatímco popíjíte horkou kávu a do obličeje vás hřejí dopadající paprsky, je to pocit k nezaplacení. Často se ale stává, že místnosti směřují na sever a přímé světlo se tak pokojům vyhýbá. Proto pokud chcete teplý příjemný pocit navodit i v těchto prostorech, sáhněte po světlém nábytku, kterému v ideálním případě zařídíte podsvícení, aby k Vám vyzařovalo pomyslnou pohodu a klid. Přidejte k tomu prvky v naturálních barvách a přenesete kousek krajiny za okny i k Vám domů.

Lehce a vzdušně

Transparentností docílíte odlehčeného svěžího interiéru, který může dýchat. Otevřete své dveře sklu. Skleněných prvků můžete využít u komod nebo nástěnných skříněk, anebo zajít ještě dál a postavit na skleněné podnože i samotnou sedačku. Pokud jste ale zastánce sedaček, které jsou vizuálně na první pohled pevně ukotvené k zemi, stačí k sedací soupravě postavit skleněný konferenční stolek. Nezahltí svou formou prostor a navíc bude stylovým minimalistickým doplňkem.

Atraktivní světelné efekty

Pro dodání pomyslného tepla můžete volit skla tónovaná. V bronzovém provedení vypadá nábytek přímo úchvatně a v kombinaci s bronzovým zrcadlem se prostor nejen zjemní, ale také díky odrazům i opticky zvětší. Navíc barvou jara je žlutá, tudíž každá barva k ní příbuzná bude skvělou volbou.

Okázalé povrchy

U nás v LAGO rádi pracujeme se zlatou. Interiéry se díky ní rozzáří a získají úchvatný dotek luxusu. V našem portfoliu tvoří základ hned několika exkluzivních materiálů. Skvěle vynikne na komodách, kuchyních nebo stolech. Doplňovat se může i s výrazným čalouněním na křeslech a pohovkách. Příkladem takového čalounění je látka Axum, která se mimo jiné nabízí právě i ve žlutém odstínu. Všechny vzorky Vám rádi ukážeme v našem LAGO showhouse.

Kousek přírody i u vás doma

Jaro přivoláte ale také vhodnými dekoracemi. Květiny jsou nedílnou součástí interiérů a kromě toho, že jejich přirozenou funkcí je filtrace vzduchu v místnosti, snižují také úroveň stresu a dělají z interiéru živoucí ekosystém. Dopřejte jim proto náležité místo, kde se jim bude dařit. Knihovna Weightless nezatěžuje interiér, jak napovídá už její název. Poskytuje dostatek prostoru pro růst Vašich květin ze všech stran a může posloužit i jako optický předěl mezi zónami v místnosti, aniž by prostor uzavírala. Jedná se o dokonalé multifunkční řešení pro Vaše knihy, dekorace i rostliny.

připravila: Lucie Špačková

Související

Poslat komentář