Scroll to top

Komody, kam se člověk podívá


arnold arnold - 14. 12. 2023 - 0 comments

KOMODY, KAM SE ČLOVĚK PODÍVÁ

Jen těžko se hledají slova, která dokážou vystihnout podstatu kolekcí komod značky LAGO. Ani zdaleka se totiž nedá jednoduše vyjádřit, kolik možností, variací a designů dotažených do dokonalosti, se dá vytvořit. Ani samotné katalogy nedokážou pojmout ty stovky, ne-li tisíce možností, které jsou k dispozici. Proto jsme se rozhodli Vám představit ty nejoblíbenější z nich a snad Vás možná i inspirovat pro budoucí projekty.

Komody pro všechny vaše potřeby

Kolekcí, kterou bychom rádi představili, jsou komody 36e8. Jedná se o bezpochyby nejrozmanitější kolekci. Základem jsou moduly v násobcích 36,8 cm v lakovaných, dřevěných či skleněných povrchových úpravách. Hrany jsou spojené pomocí hliníkového profilu na 45°, který doplňuje komodu o esteticky velice příjemný detail. Korpusy jsou nejčastěji v laku, případně dubové dýze, a čela je možné libovolně kombinovat s povrchy XGlass či lakovanými skly a dřevem Wildwood. Nabízí se v provedení zcela zavěšené, s kovovými či skleněnými podnožemi.

Inovativní řešení

Vybírat ale můžete také komody zcela bez soklu. Řada 36e8 má velmi modulární konstrukci, což znamená, že se hodí do jakéhokoli prostoru, ve kterém odráží rytmus vašeho stylu bydlení.

Komody na míru

Na výběr jsou různé šířky a výšky, se zavřenými i otevřenými prostory pro odlehčení celkového dojmu.

Ideální forma

Skleněné niky se kromě extra-čirého skla nabízí také v tónovaném skle, které tlumí a zútulňuje prostor.

Nekonečné kompozice

Komody 36e8 se vyznačují působivým prolínáním hmot a materiálů a přináší tak do interiéru kus až jakéhosi sochařského umění, které byste u běžných komod jen těžko hledali.

Vestavěné ambientní osvětlení

Díky podsvícení dokonale dotváří atmosféru interiéru a vyzdvihují hodnotu všech dekorací, které se do nich rozhodnete vystavit.

Všestranné a přizpůsobitelné

Své využití najdou i v domácích pracovnách jako praktické a stylové úložné prostory pro všechny Vaše dokumenty.

Pro všechny příležitosti

V jídelnách díky nim získáte luxusní beverage bar, který bude obdivovat každá návštěva.

Fascinace lehkostí

V závěsných verzích se budou skvěle hodit i do ložnic či předsíní jako alternativa ke konzolovým stolkům. Vyberte si tu svou v našem LAGO showhouse v Praze, kde vám s výběrem ochotně poradí naši designeři a architekti.

připravila: Lucie Špačková

Související

Poslat komentář