Scroll to top

Jedna kolekce, tisíce možností


arnold arnold - 22. 11. 2023 - 0 comments

JEDNA KOLEKCE, TISÍCE MOŽNOSTÍ

Je málo společností, které nabízí tak adaptibilní nábytek jako LAGO. Veškerý sortiment se dá využít mnoha různými způsoby, v různých místnostech, a přesto perfektně sladěný pro vytvoření dokonalého interiéru.

Jak začít?

Představme si byt, u kterého chceme vizuálně propojit předsíň, obývací pokoj s kuchyní, jídelnu, ložnici, šatnu i koupelnu s toaletou. Stačí k tomu pár jednoduchých kusů nábytku, trocha kreativity a několik základních kroků.

První krok

Vyberte jednu základní barvu, která bude procházet napříč místnostmi. Ideální je vybírat z neutrální palety barev, aby se k ní následně dal volit kontrastní materiál. Čím výraznější by základní materiál byl, tím méně možností se pro kombinaci naskýtá. U nás je možné vybírat z 32 odstínů, z čehož téměř polovinu tvoří právě jemnější odstíny barev.

Druhý krok

Zvolte druhý, kontrastní, materiál či barvu. Pokud například použijeme základní barvu na skříňky v obývacím pokoji, police na knihy v ložnici i skříňku v koupelně, kontrastním materiálem můžeme zase doplnit konferenční stolek, šatní skříň či noční stolky. Kromě skla se dá využít ale i dřevo, které celkový vzhled interiéru zútulní.

Třetí krok

Nenechte se příliš unést. V místnosti je ideální kombinovat maximálně 3–4 různé materiály nábytku. Bílou nebo šedivou nikdy nic nezkazíme, a pokud k nim nakombinujeme dřevo Wildwood s další výraznější barvou, kterou si zvolíme, máme vyhráno. Hřebem celého interiéru se může stát i elegantní materiál XGlass, ať už v dekoru kovu, mramoru či dalších výjimečných textur, které doplní již vybrané materiály.

Jedna kolekce pro všechno

Díky variabilním kolekcím skříněk 36e8, Materia či policovému systému LagoLinea, které lze materiálově propojit s šatními skříněmi, jídelními stoly, odkládacími stolky, postelemi ba dokonce umyvadly, se interiér propojí v jeden souznějící ekosystém.

Ambientní nálada

S výběrem Vám ale rádi poradíme a doporučíme vhodné kombinace. A na závěr přidáváme tip, jak interiér „okořenit“. Nábytek bude vždy vypadat ještě lépe, pokud přidáme podsvícení. Večer navodí příjemnou atmosféru a zvýrazní dokonalost použitých materiálů. Kromě toho se u nás dá vybírat i z kolekcí závěsných svítidel, které se stanou dominantou každého prostoru.

připravila: Lucie Špačková

Související

Poslat komentář