Scroll to top

Mistři svého řemesla


arnold arnold - 21. 11. 2023 - 0 comments

MISTŘI SVÉHO ŘEMESLA

Že je LAGO firmou s mnoholetou tradicí snad nemusíme ani připomínat. Za jejím úspěchem stojí především vizionářský přístup ke všemu, co nabízí, a důkazem je i bezpočet patentů a ochranných známek, které se v produktech ukrývají. LAGO pozvedává na novou úroveň i ty nejběžnější úkony jako otevírání dveří a představuje v mnoha ohledech revoluci, která pohání vývoj stále kupředu. Díky tomuto progresivnímu přístupu LAGO pravidelně získává řadu ocenění a řadí se tak mezi špičky ve svém oboru.

Rok 2001

Svou první cenu získalo LAGO v roce 2001, kde představilo kolekci originálních úložných jednotek, které se postupem času transformovaly do nových podob a opět posunuly firmu o krok dál.

Rok 2008

Velkým úspěchem byl rok 2008. Přesto, že LAGO nikdy nebylo kuchyňským studiem, se dokázalo umístit až na vrcholu žebříčku Good Design Award právě s kuchyněmi z řady 36e8. Byl to výjimečný moment pro výjimečné kuchyně, které jsou svým designem na první pohled rozpoznatelné od všech ostatních a nesou v sobě jasný rukopis značky LAGO.

Rok 2010

V roce 2010 získala první místo Good Design Award i naše ikonická sedačka Air na skleněných podnožích. Od té doby prošla dalšími inovacemi a dnes je v nabídce hned několik dalších variací na tuto nadčasovou klasiku.

Rok 2011

O rok později zvítězila i skříň Et Voilà se svými originálními posuvnými dveřmi, které jsou další perlou produktů LAGO.

Rok 2016 – 2018

Roky 2016 až 2018 byly bezpochyby nejúspěšnějšími co do počtu výher. Naše výrobky sbíraly jedno ocenění za druhým, počínaje kuchyní Air, která vedla žebříčky nejen na prestižním Good Design Award, ale i na nejproslulejším veletrhu světa – Salone del Mobile.Milano Award. A konče projektem Cocoon Maldives, který získal hned dvě ocenění na South Asian Travel Awards a World Luxury Restaurants Awards.

Neutuchající ambice

Mohli bychom pokračovat dále, ale myslíme, že spíše než samotné trofeje, vypovídají o svém příběhu samotné produkty. Ať už je to komoda N.O.W. nebo materiál XGlass, všechny tyto oceňované prvky jsou výsledkem vytrvalého zkoumání nových možností a cest, jak posouvat interiérový design na novou úroveň.

připravila: Lucie Špačková

Související

Poslat komentář