Scroll to top

Za vším hledej sklo


arnold arnold - 21. 11. 2023 - 0 comments

ZA VŠÍM HLEDEJ SKLO

Zatímco trhu ve většině případů dominují lakované dveře či laminátové desky, LAGO se rozhodlo jít proti proudu. Klade důraz na odlišnost, která jde ruku v ruce s estetikou a také odolností. Proto v sortimentu naleznete i jiné druhy materiálů, které jsou pro spousty zákazníků zprvu netypické, ale, jak my také rádi říkáme, silně návykové. Jakmile jim propadnete, není cesty zpět.

Chuť kreativity

Když se řekne sklo, v hlavě nám začne běžet tolik asociací na téma křehkosti a vzpomínky na to, kolik skleniček jsme již za život stihli rozbít, že nás ani nenapadne přemýšlet nad tím, jak moc z tohoto materiálu dokážeme vytěžit. Proto může být pro někoho zprvu nepříjemné posadit se na sedací soupravu s nohami ze skla nebo se opřít o stůl postavený na skleněných podnožích, natož snad vařit na skleněné kuchyni. LAGO otevírá i ty nejkonzervativnější mysli a představuje svět interiérového nábytku ve zcela novém pojetí.

Neuvěřitelná tvárnost

Ať už se jedná o konferenční stolky, čela výsuvů nebo dveře skříní, či dokonce umyvadla, sklo spojuje všechny naše výrobky. Ať už v matu či lesku, v dekorech drahých kamenů či kovů, nebo lakované v originálních barvách LAGO, můžete si být jistí, že o odolnost se bát nemusíte. Ne jednou si naše ručně broušené sklo s metalickým efektem zaměníte s reálným kovem. XGlass zůstane stejný po celé věky, bez ztráty své odolnosti.

Jednoduché, ale překvapivé

Skleněné podnože, které jsou pro LAGO typické, mají mnohdy několikasetkilové nosnosti, váží desítky kilogramů a ani nárazy od vysavače jim neublíží. Křehkost se ztrácí, dojem lehkosti zůstává. A když tento elegantní materiál spojíme s rustikálním, ručně opracovaným dubem, vznikne úchvatné spojení plné kontrastů.

připravila: Lucie Špačková

Související

Poslat komentář